1. Jak wymienić produkt

Proszę o rozważne dokonywanie zakupów, ponieważ po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym nie jesteśmy w stanie modyfikować zamówienia. Produkt zakupiony w naszym sklepie można zwrócić i wymienić na inny w ciągu 30 dni od daty dostarczenia zamówienia. Wymiana może obejmować produkt o takiej samej cenie lub droższy, pod warunkiem dopłacenia różnicy. Aby dokonać wymiany, prosimy o przedstawienie dowodu zakupu. W celu dokonania wymiany konieczne jest przedstawienie dowodu zakupu.

2. Jak zwrócić produkt

Zwrot zostanie wykonany tą samą metodą płatności, która została użyta podczas transakcji zakupu. Proces zwrotu zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni kalendarzowych od odbioru towarów w naszym magazynie głównym, mieszczącym się pod adresem:

JUBILLEO Dariusz Zieliński
ul. Myśliwska 6
09-530 Gąbin

Koszty dostarczenia produktu do Klienta zostaną zwrócone w przypadku anulowania całego zamówienia lub gdy, z powodu naszego błędu, dostarczymy nieprawidłowy produkt lub produkt wadliwy. Jednakże, koszty dostarczenia do Klienta nie będą zwracane, jeśli Klient zwraca tylko część produktów z zamówienia.
Proces zwrotu jest obowiązkiem Klienta, który powinien dołączyć do przesyłki potwierdzenie zakupu. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty wysyłki zwrotu. Produkt musi być w idealnym stanie i w oryginalnym opakowaniu.

Czas, w jakim zwrócona kwota pojawi się na koncie Klienta, zależy od polityki banku obsługującego Klienta.

3. Zwrot pieniędzy

Zwracane środki zostaną zwrócone przy użyciu tego samego środka płatności, który został użyty do opłacenia zamówienia, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zwracanego towaru.